Įdėti skelbimą

4000 Lt

Uždirbk realias pajamas internetiniame projekte CLUB ASTERIA!Skelbimas: Uždirbk realias pajamas internetiniame projekte CLUB ASTERIA!.
Didinti skelbimo foto: Uždirbk realias pajamas internetiniame projekte CLUB ASTERIA!.


795 peržiūrėjo šį skelbimą, 1 iš jų šiandien

Sveiki bičiuliai, jau išbandytas ir per 3 mėnesius nei karto nenuvylęs projektas, kuris duoda tai ką siūlo, tai CLUB ASTERIA. Pasyvus ir Aktyvus uždarbiai, pagal kuriuos susikursite saugią ir puikią finansinę aplinką.

1. Pasyvus planas – tai tampate CLUB ASTERIA nariu, mokate mėnesinį nario mokestį 19,95 USD. Ir daugiau nieko nedarote. Po 5-6 mėnesių mėnesinė įmoka jau mokama iš uždarbio. Taip po 2-3 metų investicija susikaups iki maximumo ir kas savaitę kompanija išmokės iki 400 USD į savaitę. Tą periodą galima pagreitinti perkant papildomai Asterijų.

2. Aktyvus planas – tai tampate CLUB ASTERIA nariu, mokate mėnesinį nario mokestį 19,95 USD. Įsijungiate į aktyvų darbą su partneriais, pasakojate jiems apie galimybę į finansinę nepriklausomybę su CLUB ASTERIA. Pradedate kurti savo komandą. Nuo „Auksinio“ nario (19,95 USD) Jums kompanija sumokės 9 USD. Nuo „Sidabrinio“ nario (9,95 USD) Jums kompanija sumokės 4,5 USD. Papildomai uždirbsite 10% nuo Jūsų narių nupirktų Asterijų kiekio. Jei perka už 250 USD – Jums kompanija sumoka 25 USD.

Yra ir dar daugiau galimybių uždirbti, pavyzdžiui įgyti Tinklo Direktoriaus statusą, tada atsiveria beribės uždarbio erdvės.
Tikiuosi paprastai ir aiškiai apibudinau uždarbio galimybes.
Daugiau informacijos mano pulspyje: www.mytopteam.lt
Registracija į projektą tiesiogiai: http://www.club-asteria.com/index?refid=108175
Skype: martyblue

Klauskite, kadien būsiu Jūsų paslaugoms.
Mano asmeniniai nariai gauna ypatingų premijų, nepraleiskite progos!Kiti panašūs nemokami skelbimai:


Komentuoti skelbimą

 


 • FavoriteLoadingĮsiminti skelbimą?

 • Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /var/www/skelbimai.fishki.lt/public_html/wp-content/themes/skelbimai/includes/theme-functions.php on line 238 and defined in /var/www/skelbimai.fishki.lt/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1285
 • Veiksmas: Perku
 • Miestas: Visi miestai
 • Telefonas: 868310658
 • Kaina: 4000 Lt
 • Paskelbta: 2011-05-08 19:31
 • Liko galioti:

  Šio skelbimo galiojimo laikas pasibaigęs.

Pasidalink su draugais:

Šio skelbimo autoriaus kontaktai

 • Visi pardavėjo skelbimai:
 • Skelbėjas yra narys nuo: 2019-09-23


Šis skelbimo autorius nenurodė savo el.pašto adresą.
Susisiekti galite tik telefonu.