Įdėti skelbimą

 

Vibrokėdutės, Gultukai, Muzikinės kūdikio supynėsFisherPrice. Nuoma Vilniuje ir Kaune.Skelbimas: Vibrokėdutės, Gultukai, Muzikinės kūdikio supynėsFisherPrice. Nuoma Vilniuje ir Kaune. (be nuotraukos).


520 peržiūrėjo šį skelbimą, 1 iš jų šiandien

Išbandykite kas labiausiai tinka Jūsų vaikučiui ir tik tada pirkite. Taikomos nuolaidos nuomojant ilgesnį laiką,
1. Vibro kėdutė FisherPrice PINK.
Ši vibro kėdutė puikiai užims, nuramins vaikutį. Lavina mažylių sensoriką, vaizduotę ir klausą. Kėdutė turi nusiimantį žaisliukų stovą ir 3 kabančius žaisliukus: spalvotos boružėlės bei gėlytę, kurią vaikučiui patraukus pasigirs muzikėlė.
2. Vibro kėdutėFisherPriceAtogrąžų miškas.
Muzikinis žaislų centras atogrąžų klimate turi permatomą su švieselėmis vandens krioklį ir 3 spalvotus gyvūnėlius, Didelis muzikinių sūpuoklių, vibro kėdučių, vaikštynių, veiklos centrų vaikams pasirinkimas www.zaislunuoma.eu.
skatinančius vaikišką vaizduotę: beždžionėlę, varlytę ir papūgėlę. Žaislų lanką galima nuimti, turi 14 skirtingų dainelių ir atogrąžų gyvūnėlių garsų.
3. Vibro kėdutė FisherPrice Avytė.
Tai patogi ir minkšta vibro kėdutė Jūsų mažyliui, suprojektuota taip, kad joje jis jaustųsi saugus.Švelni vibracija nuramins vaikutį, 3 padėčių saugos diržas užtikrins vaikučio saugumą, 10 melodijų, nusiimantį karuselė.
4. Vibro kėdutė FisherPrice Panda.
Gultukas pagamintas iš minkštos, aukštos kokybės medžiagos, pralaidžios orui, idealiai tinka naujagimiams. Yra du žaisliukai-kramtukai, karuselė su veidrodėliulabai patogioje vietoje, saugos diržai. Gamtos garsai ir melodijos bei švelni vibracija padės greičiau užmigti Jūsų vaikučiui.
5. Vibro kėdutė FisherPrice Meškutis.
Gultukas turi unikalią funkciją -- raminantį pulsavimą ir mamos širdies plakimo ritmą. 8 skirtingos melodijos, nuimamas žaislų lankas, du pakabinami žaisliukai– meškiukas su veidrodiniu pilvuku ir barškutis. Kėdutė iš prabangios medžiagos, turi labai minkštą pagalvėlę, 3 taškų saugos diržai.
6. Muzikinės FisherPricekūdikio sūpuoklės
8 supimo greičiai, šviesa blykčioja penkių linksmų dainelių ritmu, yra garso stiprinimo kontrolė.Muziką ir šviesą ar nesiliaujančią muziką kūdikis gali įjungti traukdamas žaisliukus į save. Žaisliukai stimuliuoja kūdikio regos, klausos ir lytėjimo pojūčius.
7. FisherPrice kūdikio sūpuoklės mažos „Džiunglės“
Džiunglių garsai ir spalvoti pliušiniai žaisliukai-gyvūnėliai Jūsų vaiką nuramins ar pralinksmins. Puošnus ir minkštas įdėklas su atrama kūdikio galvytei, patogu vaikutį pasodinti ir iškelti. 5 greičio režimai, 7 ramios „džiunglių“ melodijos, reguliuojamas garsas, 3 lygių užsegimas.Sūpuoklės su rankenomis, labai kompaktiškos ir lengvai sulankstomos, todėl patogu pernešti,.
8. FisherPrice sūpuoklės didelės „Ątogrąžų giria“
Sūpynės juda dviem kryptimis: pirmyn -- atgal arba į šonus, turi 6 greičio režimus. Gali skambėti 2 stilių muzika -- raminanti arba linksminanti su 12 skirtingų melodijų: klasikinės, tropikų miško ir lopšinės. Sūpynės turi karuselę su džiunglių gyvūnais ir lengvai (vienu judesiu) išskleidžiamą stalelį, atsilenkia dviem padėtimiskėdutę. Yra 3 taškų saugos diržai.Lengvai sulankstoma laikymui ir transportavimui.
9. FisherPrice sūpuoklės „Mažoji avytė“
Šios sūpuoklės bus nepaprastas pagalbininkams tėveliams. Sūpynės turi 6 supimo greičius, 16 melodijų, patogią 2 padėčių atlošiamą kėdutę, veidrodėlį, kad vaikas galėtų susipažinti su savo atvaizdu, plačią ir labai minkštą pagalvėlę, kuri prilaiko kūdikio galvytę, karuselę su žaisliukais, 3 lygių užsegimą, plačią sėdimą dalį, kuri imituoja motinos rankas. Yra galimybė reguliuoti garsą.
10. Sūpuoklės „Žvaigždėtas dangus“
Šios sūpuoklės turi6 supimo greičius, 16 melodijų: 8 linksmos muzikėlės ir 8 raminančios melodijos. Yra patogi 2 padėčių atlošiama kėdutė-karuselė su švieselėmis (labai gražiai šviečia ant užuolaidėlių) ir žaisliukais, plati ir labai minkšta pagalvėlė, kuri prilaiko kūdikio galvytę, karuselė su žaisliukais. 3 lygių užsegimas, plati sėdima dalis, kuri imituoja motinos rankas. Yra galimybė reguliuoti garsą. Sūpuoklės pajungiamos prie elektros tinklo arba veikia su elementais.
11. FP Nešiojamos sūpuoklės krėslas
Gultas-sūpuoklė gali būti naudojama kaip kėdutė arba kaip sūpynės. Paspaudus žaisliuką, esantį ant žaislų lanko, pasigirsta muzikėlė, kurią kūdikis gali pats aktyvuoti, nuėmus žaislų lanką, kūdikį galėsite patogiai pamaitinti.
Įjungta vibracija ramina kūdikį, padeda jam užmigti, imituojant važiavimą automobilyje.Kėdutė turi 2 padėtis -- gulimą ir pusiau gulimą, taip pat reguliuojamas kėdutės aukštis, pakeliamas stogelis, 3 taškų saugos diržai, nuimamas užvalkalas, kurį galima skalbti 30 °C temperatūros vandenyje.Tinka ir didesniems vaikams, vaikui paaugus, kėdutė tarnaus kaip patogus fotelis, kuriame mažylis puikiai jausis ir žais.Kiti panašūs nemokami skelbimai:

  • Panašių skelbimų nėra.

Komentuoti skelbimą

 


  • FavoriteLoadingĮsiminti skelbimą?

  • Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /var/www/skelbimai.fishki.lt/public_html/wp-content/themes/skelbimai/includes/theme-functions.php on line 238 and defined in /var/www/skelbimai.fishki.lt/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1285
  • Kaina:  
  • Paskelbta: 2016-01-20 17:00
  • Liko galioti:

    Šio skelbimo galiojimo laikas pasibaigęs.

Pasidalink su draugais:

Šio skelbimo autoriaus kontaktai

  • Visi pardavėjo skelbimai:
  • Skelbėjas yra narys nuo: 2019-09-20


Šis skelbimo autorius nenurodė savo el.pašto adresą.
Susisiekti galite tik telefonu.